Pazartesi, Aralık 4, 2023

Roche Bobois artık İstanbul’da

Mobilya tasarımında ‘Fransız Yaşam Sanatını’ dünyaya sunan lüks marka Roche Bobois, İstanbul’daki ilk showroomunu tasarım ve dekorasyon markalarının bulunduğu Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde açtı. Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier ve markanın Türkiye Distribütörü ENNE Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aytekin ile birlikte çok sayıda mimar, iç mimar, tasarımcının katıldığı açılışta, markanın sonbahar-kış koleksiyonunun ön izlemesi gerçekleştirildi.

“İstanbul’da konumlanmak yeni fırsatlar sunacak”

Markanın 55 ülkede 260 showroomu bulunduğunu belirten Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier, “Roche Bobois, sadece güçlü bir Avrupalı üretici ağına değil, aynı zamanda Joana Vasconcelos, Marcel Wanders, Kenzo Takada, Ora Ito, Sacha Lakic başta olmak üzere ünlü sanatçılar ve tasarımcılar ile iş birliği içinde. Dünyanın önde gelen moda evleri olan Jean Paul Gaultier ve Missoni Home ile de çalışıyoruz. Fransız yaşam sanatını tüm tasarımlarımıza yansıtıyoruz. Bu tasarımlarda ilhamımızı sanat, sanatçı ve doğanın renklerinden alıyoruz. Bu düşünce ile Roche Bobois, her müşterisine yaratıcılık ve tasarım konusunda kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunuyor” dedi.  

2020 yılında Ankara’da başlayan yolculuklarının şimdi İstanbul ile devam edeceğini de kaydeden Demulier, “Bu büyülü şehirde markamız ile var olmak heyecan verici. Küresel bir oyuncu olarak İstanbul’da konumlanmak, bize yeni fırsatlar sunacaktır. Türkiye pazarı çok büyük. Roche Bobois Grubu olarak Türkiye pazarındaki hedeflerimiz için İstanbul önemli bir kilometre taşı olacaktır” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM