Pazar, Şubat 25, 2024
spot_img

Su ürünleri fiyatları

İstanbul Su Ürünleri Hal Fiyatları

ÜRÜN / CİNSİBİRİMDÜŞÜKYÜKSEK
AlabalıkKg70,0090,00
Çanakkale LüferKg400,00514,00
Çanakkale Torik 1,5 ÇiftKg67,00100,00
Çanakkale Torik 2 ÇiftKg67,0083,00
Çipura 2/3Kg90,00110,00
Çipura 3/4Kg115,00125,00
Çipura 4/6Kg115,00125,00
Deniz ÇipurasıKg350,00400,00
Deniz LevreğiKg500,00600,00
DilKg300,00400,00
Erkek KaridesKg200,00250,00
GranyözKg130,00170,00
HamsiKg53,0067,00
İskorpitKg25,0038,00
İstavritKg47,0060,00
İthal SomonKg200,00250,00
İthal UskumruKg50,0055,00
Jumbo KaridesKg500,00700,00
KalamarKg200,00300,00
KalkanKg800,001.000,00
Karabiga KaridesKg250,00350,00
Karadeniz HamsiKg20,0033,00
KırlangıçKg250,00300,00
KofanaKg333,00500,00
KolyozKg73,0087,00
KupesKg13,0019,00
Levrek 2/3Kg85,0095,00
Levrek 3/4Kg115,00135,00
Levrek 4/6Kg130,00140,00
LüferKg429,00571,00
MinekopKg200,00300,00
Palamut 5’LiKg167,00250,00
PavuryaKg30,0050,00
SardalyaKg20,0033,00
SazanKg40,0050,00
SomonKg80,00120,00
TırsiKg13,0025,00
Torik 1 ÇiftKg58,0075,00
Torik 1,5 ÇiftKg75,0092,00
VanozKg70,0080,00
ZarganaKg50,0063,00

İzmir Su Ürünleri Hal Fiyatlar

ÜRÜN / CİNSİBİRİMDÜŞÜKYÜKSEK
Ahtopot (Deniz)Kg120300
Akya (Deniz)Kg130140
Alabalık ( Tatlı )Kg90100
Bakalyar(Büyükboy)Kg25120
Barbun (Tekir)Kg35700
Barbun(Kaya)Kg3001200
Bülbül (Deniz )Kg2525
Çıpura (Deniz)Kg110350
Çimçim (Deniz)Kg1560
Çipura ( Kültür )Kg60160
DılKg70700
Dil(Cangıdez)Kg1020
Donuk(Kalamar)Kg250250
Fener (Deniz)Kg40200
Granyoz (Deniz)Kg120240
Hamsı (Deniz)Kg20,8383,33
Hanos ( Deniz )Kg1020
Iskorpıt (Deniz)Kg10400
Isparoz (Deniz)Kg520
Ithal Uskumru(Donuk)Kg7070
Izmarıt (Deniz)Kg1050
İstavrit(Sarı Kanat)Kg16,67150
İthal Somon(Tatlı)Kg250250
Kalamar (Deniz)Kg160350
Kamit(Deniz)Kg8,3337,5
Karagöz (Deniz)Kg580
Karides (Deniz)Kg1501000
Karides(Donuk)Kg350400
Kefal (Deniz)Kg25350
Kerevit ( Deniz )Kg515
Kılıç (Deniz)Kg120120
Kırlangıç (Deniz)Kg4350
Kolorit(Deniz)Kg58,3358,33
Kolyoz (Deniz)Kg16,67100
Köpek (Deniz)Kg2025
Kraça ( Deniz )Kg12,562,5
Kupez (Deniz)Kg4,1783,33
Lahoz (Deniz)Kg350600
Levrek ( Kültür )Kg70240
Levrek (Deniz)Kg120700
Lidaki (Deniz)Kg15180
Lokum(Deniz)Kg4040
Lüfer ( Deniz)Kg400500
Lüfer(İri Boy)Kg200250
Masko DenizKg5070
Mercan (Büyükboy)Kg10500
Mercan(Küçük Boy)Kg79
Mezgit (Deniz)Kg100160
Mırmır (Deniz)Kg20200
Palamut-Torik (DenizKg90300
Papağan ( Deniz )Kg3590
Peygamber (Deniz)Kg200600
Pisi ( Deniz )Kg300300
Sardalya (Deniz)Kg12,566,67
Sarpa (Deniz)Kg3070
Sazan ( Tatlı )Kg5060
Sinarit (Deniz)Kg300600
Somon ( Tatlı )Kg110130
Sübye (Deniz)Kg100150
Tırsı (Deniz)Kg33,3366,67
Tombık(Deniz)Kg3030
Turna (Deniz)Kg130300
Uskumru (Deniz)Kg150250
Yabani KalamarKg3070
Yayın ( Tatlı )Kg5050
Yazılıorkınos(Deniz)Kg5050
Yengeç (Deniz)Kg6060
Zargana (Deniz)Kg7070
İLGİLİ HABERLER