Pazar, Mayıs 26, 2024

Çim Konserleri’nde Simge’yle muhteşem açılış

izmir fuar çim konserleri

Gençlik temasıyla düzenlenen 92’nci İzmir Enternasyonal Fuarı’nın açılış gecesinde Çim Konserleri’nin ilk konuğu Simge Sağın oldu. Orkestrasıyla sahnede unutulmaz anlar yaşatan Simge, İzmir’e sevgisini dile getirerek gençlerle doyasıya eğlendi.

92 yıllık tarihiyle İzmir’in simgesi olan İzmir Enternasyonal Fuarı büyük bir şölenle kapılarını açtı. Açılışta düzenlenen birbirinden renkli etlinliklerin yanında fuarın temsili haline Çim Konserleri de büyük talep gördü. Düzenlenen Çim Konserleri’nin ilk konuğu ise Türk pop müziğinin sevilen ismi Simge Sağın oldu.


Gençlerle doyasıya eğlendi

Bu yıl “gençlik” temasıyla düzenlenen fuarın açılış konserine yüz binlerce genç akın etti. Orkestrasıyla sahnede unutulmaz anlar yaşatan Simge, İzmir’e sevgisini dile getirerek gençlerle doyasıya eğlendi. Kendi bestelerinin yanı sıra Sezen Aksu, Erkin Koray gibi unutulmaz isimlerin eserlerini de seslendiren Simge, herkes tarafından sevilen “Aşkın Olayım” şarkısını seyirciyle hep bir ağızdan söyledi.    
 


Konser takvimi

Çim Konserleri Sahnesi’nde; 2 Eylül’de Teoman, 3 Eylül’de Serdar Ortaç, 4 Eylül’de Volkan Konak, 5 Eylül’de Sibel Can, 6 Eylül’de Yüzyüzeyken Konuşuruz, 7 Eylül’de Funda Arar, 8 Eylül’de Athena, 9 Eylül’de Tan Taşçı, 10 Eylül’de ise Haluk Levent sahne alacak. Konserler saat 21.00’de başlayacak.

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM