Cumartesi, Mayıs 25, 2024

Tarım Kredi Akıllı Market Ankara’da açıldı

tarım kredi akıllı market

Tarım Kredi Kooperatif Market, perakende sektöründe dijital dönüşümü başlatarak ilk Akıllı Marketini tüketicilerle buluşturdu. Çiftçilerimizin alın teri olan kaliteli ve doğal ürünlerini, fabrikalarında ve iş ortakları ile ülkemizin yerli ve milli markaları haline getirip tüketicileriyle buluşturmaya devam eden Tarım Kredi Kooperatif Market, ilk Akıllı Marketini Ankara’nın Eryaman ilçesinde açtı.


İsrafın önüne geçilip, güvenli gıdaya ulaşılması sağlanıyor

Akıllı Markette kullanılan Verimli Enerji Yönetimi sistemiyle, satış alanlarındaki verimliliğin artması sağlanmakla birlikte, tüketicilere ferah, hijyenik mağaza atmosferini oluşturarak keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilmeleri sağlanıyor. Ayrıca soğutucu dolaplardaki anlık analizler sonucu enerji tasarrufu sağlanmakla birlikte, soğuk zincirin bozulması ile ürünlerde yaşanabilecek israfın önüne geçilip, müşterilerin her zaman güvenli gıdaya ulaşmaları sağlanıyor.  


Kasiyersiz Kolay Kasa ile hızlı alışveriş kolaylığı

Çevreye ve doğaya katkı sağlamak üzere Akıllı Markette kâğıt etiket yerine elektronik etiketler kullanılıyor. Bu kapsamda; mağaza çalışanlarının müşterilerine daha fazla zaman ayırmasını sağlamanın yanında, rafta görülen ürün fiyatı ne ise kasada da aynısının görülmesi ve kampanyalı ürünlerin kolaylıkla fark edilmesi de sağlanıyor. 

Akıllı Markette kullanılan; gelişen tüketici alışkanlıkları ile hızlı alışveriş beklentisini karşılamaya yönelik yenilikçi çözümler sunmak üzere müşterilerin alışverişlerini çok hızlı sonlandırabildikleri Kasiyersiz Kolay Kasa ile müşteriler, satın aldıkları ürünlerin ödemesini kendisi, sıra beklemeden kolaylıkla yapabiliyor. Akıllı Markette, müşterilerin alışverişlerini kolaylaştırmak üzere kullanılan diğer yenilikler arasında Kayar Raf Sistemi yer alıyor. Raftan alınan ürünün yerine, kayar raf sistemi sayesinde arkadaki ürünün kendiliğinden öne doğru gelmesi ile müşteriler, raf arasına ulaşmaya çalışmadan kolaylıkla ürünlere ulaşabiliyor.

Neque porro quisquam est, qui dolorem

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM