Cuma, Aralık 8, 2023

RAMSEY’den 100. yıla özel “Zamanın Ötesinde” koleksiyonu

RAMSEY; Cumhuriyet’in 100. yılını her bir parçasından sadece 100 adet üretilen “Zamanın Ötesinde” özel koleksiyonu ile kutluyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün dehasını, cesaretini, ince zevkini, öncü, yenilikçi ve zamanın ötesindeki duruşunu yansıtan koleksiyon, yüz yıllık izler taşıyan hikayesiyle seçili mağazalarda ve onlineda günümüz erkekleri ile buluşuyor.

Mustafa Kemal’den ilham alındı

Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan, “100.Yıl Zamanın Ötesinde Özel Koleksiyonu” için RAMSEY tasarımcılarının uzun bir araştırma ve arşiv tarama süreci yaşadığını; koleksiyondaki tüm parçaların Mustafa Kemal Atatürk’ün tercih ettiği, kullandığı renk, doku ve formlardan ilham alınarak hayata geçtiğini açıkladı.

Her bir parçadan sadece 100 adet

Kaşmir, ipek, yüksek bükümlü doğal ve lüks kumaşlar, doğal deri, sedef aksesuarlar ile tasarlanan ve el işçiliğinin zarafetini yansıtan koleksiyonun erkeklere benzersiz bir his yaşatacağını belirten Doğan, “Her biri özel olarak numaralandırılan ve yine her birine sadece 100 kişinin özel sertifikasıyla sahip olabileceği “100.Yıl Zamanın Ötesinde Koleksiyonu”ndaki tüm parçalar; formları, kullanılan dokular, yüksek kalite doğal kumaşlar ve tüm özellikleriyle geçmişten günümüze taşınan zamansız şıklığın izlerini taşıyor. Stili ve seçimleriyle modayı adeta bir iletişim biçimi olarak da kullanan Mustafa Kemal Atatürk’ün zamanın ötesindeki stili günümüz erkekleri için güçlü bir ilham kaynağı olacak. Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun”diye konuştu. 

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM