Salı, Mayıs 28, 2024

Türkiye Sigorta ve Hayat Emeklilik’in ödemeler için tercihi, ‘Payten’ oldu

türkiye sigorta

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik, Payten’in Payten Payment Gateway ödeme yönetim platformunu tercih etti.  20’den fazla sigorta firmasına sunduğu ödeme çözümleri ile bu sektörde lider konumda yer alan Payten, Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik ile acenteler, bankalar ve son kullanıcılar arasında hızlı ve güvenli bir ödeme ağı oluşturacak. Ödeme altyapılarını Payten Payment Gateway ile güçlendiren Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik, ön provizyon sorgusuna gerek kalmadan ödeme işlemlerini tercih ettikleri bankaya yönlendirerek komisyon maliyetlerini düşürme imkanına sahip olurken tüm e-ödeme ekosistemlerini tek platformdan yönetebilecek.


7/24 canlı destek ile sunabilen en kapsamlı platform

Bankalar, e-ticaret firmaları, online pazar yerleri ve online ödeme alan her sektörden pek çok firmaya hizmet verdiklerini belirten Payten Türkiye Ülke Lideri Burak Kutlu,  “Sigorta sektörünün hizmet ağımızda özel bir konumu bulunuyor. Sigorta firmaları tarafından sıkça tercih edilen Payten Payment Gateway, firmalara esneklik sağlarken işlem maliyetlerini de düşüren akıllı işlem yönlendirmeye ek olarak pek çok fonksiyonu tek platformda ve 7/24 canlı destek ile sunabilen sektördeki en kapsamlı ödeme yönetim platformu olma özelliğini taşıyor. Bu özellikleri Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik ile buluşturarak Türkiye’de sigorta sektörünün dijital gelişimine verdiğimiz katkı bizleri oldukça mutlu ediyor” diye konuştu.


Ödeme kolaylığı sağlıyor

Payten’in sigorta sektöründeki referansları Payten’i seçmemizdeki en büyük etmen olmadığını söyleyen Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Proje Yönetimi Planlama ve Raporlama Direktörü Metin Memişoğlu, “Ürünlerimizi sigortalılarımız ve katılımcılarımızın yanında olarak sunmaya özen gösterirken ödeme aşamasında hız ve güvenliği bir arada sunabilmemiz büyük önem taşıyor. Hızlı ve pratik bir ödeme deneyimini müşterilerimize sunmak için ise ödeme yönetim platformumuzun akıllı işlem yönlendirme, kart saklama, çoklu kart ile tahsilat, tekrarlayan ödeme gibi pek çok fonksiyonu bir arada sunabilmesi gerekiyor. Payten, gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile ödeme adımında ihtiyaç duyduğumuz bütün geliştirmeleri tek entegrasyon ile sağlayarak ödemelerimizi tek platformdan yönetmemizi sağlıyor” dedi.

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM