Salı, Temmuz 23, 2024

Akbank, çevreye değer katan Dijital Slip uygulamasını başlattı

Türkiye’nin gelişimine hizmet eden Akbank, müşterilerini çevreci ve pratik bir yenilikle daha buluşturuyor. Akbank kullanıcıları artık tüm Akbank kartlarıyla fiziki POS cihazlarından yaptıkları işlemlerde kâğıt slip yerine dijital slip kullanabilecekler. Böylece Akbank, alışverişlerde hem kolay ve esnek işlem yapma olanağı sunuyor hem de kâğıt kullanımının önüne geçerek çevreye sürdürülebilir bir değer katıyor.

Akbank, dijital slip uygulamasını tüm POS ve kart kullanıcılarının hizmetine açıyor. Bu kapsamda Akbank kullanıcıları, Akbank Mobil uygulamasına giriş yaparak slip tercihlerini basılı veya dijital olarak seçebiliyor. Bu yeni özellik, yılda milyonlarca rulo kâğıt israfını önlerken tüm işlem geçmişini de mobil uygulama üzerinden kolayca arşivleyip görüntüleme imkânı sunuyor.


Yeni uygulama, kasa işlemlerine hız katıyor

360 derece dijital müşteri deneyimi sunmaya odaklanan Akbank, çevre ve insan odaklı bu yeni hizmeti ile dijital bankacılığın sınırlarını genişletiyor ve müşterilerine daha fazla kolaylık ve esneklik sunuyor. Akbank Mobil üzerinden kolayca aktif hale getirilebilen bu çevreci özellik, aynı zamanda kasa işlemlerine hız katıyor ve işlem görünürlüğü ve takibini kolaylaştırıyor.

Bu özellikten yararlanabilmek için hem Akbank üye iş yerleri hem de kart ile alışveriş yapan Akbank kullanıcılarının Akbank Mobil uygulaması üzerinden dijital slip seçeneğini işaretlemesi gerekiyor.

KAYNAKAkbank
İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM