Salı, Mayıs 28, 2024

GCA, Luxe Pack Monaco 2023 Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşuyor

GCA Genel Müdürü Dr. Abdullah Gayret

Yurt içi ve yurt dışı piyasalara gıda ve içecek kategorilerinde dünya standartlarında cam ambalaj üreten GCA, 2-4 Ekim tarihlerinde Monaco Grimaldi Forum’da düzenlenecek olan Luxe Pack Monaco 2023 Fuarı’nda yer alacak.

Dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerinin katılacağı fuarda GCA, spirits şişelerini ziyaretçiler ile buluşturacak. Tasarım, sürdürülebilirlik ve dijitalleşmenin ön plana çıktığı fuarda yenilikçi ürünlerini sergileyecek olan GCA, kaliteli ve sürdürülebilir cam ambalaj çözümleri ile ziyaretçilerini ağırlayacak.


Fuarda birçok değerli katılımcı bir araya gelecek

Dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerinin katılacağı fuarda yer alacakları için çok heyecanlı olduklarını ifade eden GCA Genel Müdürü Dr. Abdullah Gayret, “Luxe Pack Monaco 2023 Fuarı, lüks ambalaj endüstrisindeki son trendleri, inovatif çözümleri ve sektör liderlerini bir araya getiren öncü bir platformdur. Ambalaj tasarımının ve marka değerinin önemine vurgu yaparak, markaların tüketicilere sunacakları deneyimi nasıl geliştirebilecekleri konusunda önemli fikirler ve ilham kaynakları sunmaktadır. Bu prestijli etkinlikte, sektörün sınırlarını zorlayan trendleri, teknolojileri ve stratejileri ilk elden gözlemleme fırsatı bulacağız. GCA olarak, fuarda birçok değerli katılımcı ile bir araya gelip, geleceğin spirits kategorisinde cam ambalaj çözümlerine dair vizyonumuzu paylaşacağız. Ayrıca en yenilikçi ürünlerimizi sergileyerek, sektör profesyonellerinin yorum ve önerilerini değerlendireceğiz. Bizim için çok verimli olacağına inandığım bu büyük etkinlik vesilesiyle, sektördeki son gelişmeleri paylaşmak ve işbirlikleri kurmak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

KAYNAKGCA
İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM