Perşembe, Haziran 13, 2024

Borsa İstanbul’da gong, 1000 Yatırımlar Holding için çaldı

1000 Yatırımlar Holding A.Ş., gerçekleştirilen gong töreni sonrası “BINHO” koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı. Şirket, yaklaşık 3 milyon yatırımcıya ulaşarak başarılı bir halka arza imza attı


1000 Yatırımlar Holding A.Ş., Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri, GO Sharing B.V., Meta Mobilite Enerji A.Ş., Algoritma Donanım ve Yazılım A.Ş. ve Altay Yenilenebilir Enerji Üretim ve Depolama A.Ş. yatırımlarını içinde barındıran geniş portföyüyle sektörün önde gelen yatırım işletme şirketleri arasında yer alıyor. 1000 Yatırımlar Holding A.Ş.’nin gong töreni, Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürü Korkmaz Ergun, 1000 Yatırımlar Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yöneticileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla 20 Kasım 2023 Pazartesi günü Borsa İstanbul’da gerçekleştirildi. 

“Önemli bir dönemeç olacak”

1000 Yatırımlar Holding CEO’su Kadir Can Abdik, törende yaptığı konuşmada, bugünün şirket adına önemli bir kilometre taşı olduğuna inandıklarını ifade ederek, “Geleceğin ekonomisinde önemli rol oynayacak yeni nesil ulaşım, yazılım ve yenilenebilir enerji alanlarına önem veren bir şirket olarak kurulduğumuz günden bu yana sürdürülebilir, teknolojik ve yenilikçi çözümler sunan şirketlere yatırım yapma ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Küresel arenada varlık gösteren, milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve 600’den fazla kişiye istihdam sağlayan bir holding olarak, şeffaflık ve güvenirlik kavramlarını odağımıza alarak geleceğin sektörlerine yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. Bundan sonraki süreçte de aynı değerler doğrultusunda bizlere inan ve güvenen yatırımcılarımıza hizmet edeceğiz. Bugün burada bulunmamıza vesile olan halka arzımız aynı zamanda şirketimizin vizyonu doğrultusunda ilerlemesi adına önemli bir dönemeç olacaktır” sözlerine yer verdi. 

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM