Perşembe, Nisan 25, 2024

Bahaş Holding, yurt dışındaki ilk konut projesine start verdi

bahaş holding

Bahaş Holding, Üsküp’te villa projesini hayata geçiriyor. 80 villadan oluşan ‘Bahaş Harmony Üsküp’ün 2024 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Büyükçekmece, Gaziosmanpaşa, Şişli Fulya, Üsküdar olmak üzere İstanbul’un pek çok bölgesinde dönüşüm projeleri yürüten Bahaş Holding, yurt dışındaki ilk konut projesine start verdi. Makedonya’nın başkenti Üsküp’te konumlanan 80 villa ve dört adet ticari alandan oluşan proje, 22 bin 500 metrekare alanda ikiz villa şeklinde inşa ediliyor.

İnşaat taahhüdü ve gayrimenkul alanında 100’e yakın dev projeyi tamamlayan bir marka olarak çok sayıda kentsel dönüşüm projesi geliştirdiklerini hatırlatan Bahaş Holding CEO’su Abdüssamet Bahadır, şimdi de çeşitli projeler üretmek üzere yurt dışına açıldıklarını ve işe de Makedonya ile başladıklarını söyledi.


Proje 2024 yılı son çeyreğinde teslim edilecek

Makedonya projesi ‘Bahaş Harmony Üsküp’ ile ilgili bilgi veren Abdüssamet Bahadır, uzun zamandır üzerinde çalıştıkları yurt dışı yatırımlarına start verdiklerini söyledi. Bahadır “Yurt dışına açılmanın heyecanını yaşıyoruz. Makedonya’nın başkenti Üsküp’te bölgenin ilk ve tek lüks villa projesini kendi arazimiz üzerinde inşa ediyoruz. Projemiz 22 bin 500 metrekare alan üzerinde 201 metrekare büyüklüğünde 3+1 tipinde 80 ikiz villa ve dört ticari alandan oluşuyor. İnşaatın kabası büyük ölçüde bitti. Villalar bahçeli, isteğe bağlı olarak havuzlu olarak inşa ediliyor. Yaklaşık 10 milyon Euro’luk yatırımla hayata geçirdiğimiz projede villalar bitmiş olarak 260 bin Euro’ya satılıyor. Ancak bazı yatırımcılarımız villalarının içini özel yaptırmak istediklerinden bu rakam 220 bin Euro civarı oluyor” diye konuştu. Abdüssamet Bahadır, daha çok finansçıların, iş adamlarının, diplomat ve yöneticilerin ilgi gösterdiği projenin 2024 yılı son çeyreğinde teslim edilmesinin planlandığını belirtti.

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM