Cumartesi, Aralık 2, 2023

‘Meydan Ardıçlı’da son etap teslimleri için geri sayım başladı

meydan ardıçlı proje

Özyurtlar-Bahaş ortak girişimi, Esenyurt’un en değerli bölgesi Doğan Araslı Bulvarı üzerinde inşa ettiği ‘Meydan Ardıçlı Projesi’nde teslim için gün sayıyor. Toplam 67 bin metrekare arsa üzerinde altışar ve yedişer katlı 27 bloktan oluşan projenin tamamının yıl sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Toplam 150 milyon dolarlık yatırımla hayata geçen dev proje ‘Meydan Ardıçlı’da toplam üç etapta bin 681 konut ve 125 ticari ünite yer alıyor. Yüzde 90’ı satılmış durumda olan proje, kamuya açık alışveriş ve eğlence imkanı sunan caddeleriyle de dikkat çekiyor. Projedeki ticari alanlar ise her türlü ihtiyacın karşılanmasına yönelik şekilde hizmet veriyor.


Sanat, eğlence ve alışveriş bir arada

Yatay mimarinin en güzel örneklerinden biri olarak inşa edilen Meydan Ardıçlı, geçmişin nostaljik cumbalı mimari tasarımını, bugünün modern mimarisiyle harmanlıyor. Paris’ten Roma’ya New York’tan İstanbul’a kadar dünyanın en büyük metropollerinin meydanlarından esinlenerek hayata geçirilen Meydan Ardıçlı, konumu ve donanımından aldığı güçle bölgenin sosyal hayatına üst düzey bir boyut katıyor.

Sokak sanatçılarının eserlerini sergileyebilecekleri alanlardan, içerisinde dünyaca ünlü markaları barındıran dükkanlardan, kafe ve restoranlara kadar her türlü detayın düşünüldüğü cadde ve sokakları, su ve ışık oyunlarıyla 24 saat yaşayan projede 12 bin metrekareden oluşan yeşil alan ve yer altı otoparkları da yer alıyor. Proje yanı başında yer alan metro istasyonuyla, civardaki üniversite, hastane ve okullara yakınlığı ile de ulaşım avantajı sağlanıyor.

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM