Salı, Aralık 5, 2023

Astor Enerji üç yılda 706 kişiye istihdam sağladı

Faaliyet hacmindeki gelişmeye bağlı olarak çalışan sayısını artıran Astor Enerji, 2023 Haziran ayı itibari ile bünyesinde istihdam ettiği kişi sayısını bin 706 kişiye ulaştırdı. İstihdamdaki artışa dair konuşan Astor Enerji A.Ş. Genel Müdürü Hakan Ünsal, son 3 yılda 706 kişiye daha istihdam sağladıklarını belirtti.


“Yatırımlarımız çarpan etkisi yaratıyor”

İhracatta da büyümemizin etkisi ile hem yeni yatırımlar hem de yeni kapasiteler kapsamında; iş gücü, yeni istihdam, sürdürülebilir ve devamlılığı olan bir büyümeyi destekliyoruz. Bizim yatırımlarımız çarpan etkisi yaratarak tedarikçilerimizin de istihdamlarını arttırmasına vesile oluyor. Astor Enerji yatırımlarına ülkemiz ekonomisine duyduğu güven ile hız kesmeden devam edecek” dedi.

Katma değeri yüksek ürünler üreterek ihracatı arttırmak bizim en önemli hedefimiz. Şirket kültürümüze uygun şekilde büyüme ve gelişmeye ara vermeden devam ediyor, istihdam seferberliğinde üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Bu sayede çalışanlarımız, aileleri ve tedarikçilerimizden oluşan ekosistemimiz ile ülkemizin sosyoekonomik gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM