Perşembe, Nisan 25, 2024

İZKOOP yeni projesiyle yeni bir hayat sunuyor

izkoop

İZKOOP projeleri, İzmir’in konut stoğunun yetersizliği sebebiyle çıktığı yolda kentin parlayan yıldızı Ayrancılar’a yoğunlaşmaya devam etmekte. Geçtiğimiz aylarda Nobili Park Airport projesi için start veren kurum, şimdilerde aynı bölgede komşu bir alanda Grand Port için kolları sıvadı. İZKOOP markasıyla Aralık 2022’de üye kayıtlarına başlayan kooperatif, önümüzdeki günlerde yeni projesi için basınla buluşmaya hazrlanıyor.


“Şehre yakın, gürültüden uzak eşsiz yaşam alanı sunmakta”

İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi İZKOOP Genel Koordinatörü Çağlar Kalkan, konut yapı kooperatiflerine olan önyargıyı ortadan kaldırmayı başardıklarını hatırlatarak, kış aylarında başlayan Nobili Park Airport projesinin kayıt sürecinin tamamlanarak inşaat sürecinin başladığını hatırlattı.

Kalkan, Grand Port projesi ile önceki proje Nobili Park Airport’a komşu olacaklarını vurgulayarak bu bölgede doğayla iç içe yeni bir yaşam anlayışıyla yeni bir şehir kurmaya hazırlandıklarına dikkat çekerek, “25 bin 400 m2 alan içerisinde kuracağımız yapılaşma ile yeni bir hayat tarzı sunmak istiyoruz. Adnan Menderes Havalimanı ve İzmir – Aydın otobanına yakınlığı sebebiyle Ayrancılar’ın gözbebeği Türkmenköy mevkiinde bu yılın başında başladığımız ve inşaatı tüm hızıyla devam eden Nobili Park Airport projemize komşu, Grand Port projemiz geniş m2’lerde 2+1 ve 3+1 dairelerden 340 bağımsız bölümden oluşan, bahçe teraslı daireleri, geniş peyzaj alanları, yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, çocuk oyun alanları, alışveriş merkezleri, otoparkları ve yürüyüş yolları ile şehre yakın, gürültüden uzak eşsiz yaşam alanı sunmakta. Doğayla iç içe olmasıyla cennetten bir köşe olan yeni projemiz ile tüm ihtiyaçları alıcılarımızın ayağına getirerek, modern konutlar ile güvenilir yatırım sistemini buluşturma amacındayız. Bu bölgede resmen yeniden şehir kurma hedefindeyiz” dedi. 

İZKOOP olarak Konut Yapı Kooperatifçiliğini şeffaf, açık ve hedefe yönelik yönetim anlayışı ile hayata geçirmeyi planladıklarını aktaran Kalkan, Bornova’da açtıkları yeni Merkez Ofislerinde Grand Port ile ilgili fırsatları aktarmak üzere tüm yatırımcıları beklediklerini dile getirdi.

Yapılan projenin depreme dayanıklılığı ve sağlam zemine inşaa edilmesi konusunda hassas olduklarını belirten İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi İZKOOP Genel Koordinatörü Çağlar Kalkan, “Projemiz, sağlam bir zemin üzerine yatay mimarisi radye temel sistemi ile desteklenerek, panel bloklarla depreme dayanıklı olarak inşaa edilmektedir. Ev sahibi olmanın zor olduğu bu ekonomik ortamda İZKOOP güvencesiyle, senet ile vadeli ödeme sistemi sayesinde İzmir’deki konut ihtiyacını karşılamayı ve binlerce üyesini mutlu yaşam alanlarına kavuşturmayı hedeflemektedir. Güzel bir yatırım yapıp, modern bir yaşam alanında yaşamak isteyen herkese uygun olanaklar sunabilmekteyiz” dedi.


“Modern ve uygun fiyatlı konut çözümleri  sunuyoruz”

Gayrimenkul geliştirme alanında öncü olmayı hedeflediklerini belirten Çağlar Kalkan, “Markamızın amacı, müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkararak sürdürülebilirlik sağlamaktır. Bahçeli yapılar, doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenlerin tercih ettiği konut seçeneklerinden biri olmakta. Yapılarımız genellikle bahçe ve peyzajları ile öne çıkarlar. Doğal yaşamın tüm güzelliklerini evinizde ayağınıza getirmeyi arzu etmekteyiz. Yemyeşil çimler, çiçekler, ağaçlar ve bitki örtüleri arasında yürüyebilir, toprağa basabilir, doğal yaşamın tadını çıkarabilirsiniz. Şehir yaşamının stresinden sizi uzak tutarak huzurlu ve sakin bir yaşam sunmaktayız. Yatırımcılarımıza sadece bir değer sunmakla kalmıyor, aynı zamanda konut alıcılarına yaşamak için güvenli alanlar sağlıyoruz. Yenilikçi, modern ve uygun fiyatlı konut çözümleri sunma hedefimize odaklanmış durumdayız ve deneyimleri yeniden tanımlayan benzersiz zarafet ve konfora sahip yaşam alanları inşa ediyoruz. İZKOOP olarak Misyonumuz, uygun maliyetli ve aidiyet duygusu sağlayan konutlar geliştirip dünyadaki en güvenilir emlak kooperatifleri arasında yer almaktır. Güvenebilecekleri bir marka olma yolunda zamanında teslimat ve rakipsiz yaşam standartlarına sahip konutlar ile hedefe odaklanmış bulunuyoruz” dedi.

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM