Pazar, Nisan 21, 2024

Ev ve mutfak eşyaları ticaretinde, dijital dönüşümün püf noktaları ZuchXTalks’ta

Ev ve mutfak eşyaları endüstirisinin ödüllü ve yeni lansman ürünlerini dünyayla buluşturacak olan Uluslararası Zuchex, bu yıl ilk kez ZuchXTalks etkinliğine de ev sahipliği yapıyor. 14 – 16 Eylül tarihlerinde üç gün sürecek E-Ticaret ve E-İhracat temalı organizasyonda, her biri alanının uzmanı isimleri, ev ve mutfak eşyaları sektörüne yönelik dijital dönüşümün püf noktalarını anlatacak.


Çeşitli iş modelleri ve B2B stratejiler anlatılacak

Katılımın ücretsiz olduğu etkinliği takip edenler, e-ticaret alanında başarının sırlarını sektörün öncülerinden dinleyerek, e-ticaret ve e-ihracat ile işlerini nasıl büyütebileceklerini öğrenebilecekler. ZuchXTalks, E-ticaret dünyasındaki çeşitli iş modelleri ve B2B stratejileri konusunda da katılımcılarının ufkunu genişletecek. Yenitoptanci.com’un etkinlik partneri olarak yer aldığı ZuchXTalks 2023’te, Bir Fatura, Digital Exchange, Kolay Sipariş, Oplog ve Ticimax markaları Gold sponsor, The Megamerchant, MOKA ve Moof Digital Agency ise Silver sponsor olarak yer alıyor.


İhracatın incelikleri konuşulacak

Ev ve muftak eşyaları fuarı ZUCHEX 2023 kapsamında bu yıl ilki düzenlenen ZuchXTalks etkinliğinde, global pazarlarda varlık göstermenin ve ihracat yapmanın incelikleri ile pazaryerlerinin sunduğu fırsatları en etkili şekilde değerlendirme yöntemleri paylaşılacak.


40 uzman konuşmacı 30 farklı sunum

Üç gün boyunca 40 konuşmacının 30’a yakın sunum gerçekleştireceği ZuchXTalks’ın “Kobiler Dijitalleşiyor” başlıklı ilk gün oturumlarında Türkiye’deki e-ticaret sektörünün önde gelen isimleri deneyimlerini paylaşacak.

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM